Daha büyük kapalı alanlar için yüksek güçlü pnömatik üfleyici.

Büyütmek için küçük resme tıklayın
Burada göstermek için 7shp.mp4 dosyasını ana dizine yerleştirin.
7SHP, zorlu havalandırma görevleri için boyutlandırılmıştır. 205 mm çıkışı ve 820 mm Venturi uzunluğu ile 5SHP'den çok daha fazla hava hareket ettirir ve daha küçük modellerin pnömatik tahrik ve patlamaya dayanıklılık özelliklerini korur.
| Model | 7SHP |
| Hava indüksiyon oranı | 1:46 |
| Genel boyutlar | 820 mm uzunluk |
| Giriş basıncı | 0,4 – 1,0 MPa |
| Maksimum hava akışı | 2.443 m³/sa maks. (80 psig'de) |
| Hava giriş bağlantısı | G1/4 |
| Flanş / Çıkış | Çıkış 205 mm |
| Ağırlık | 2,35 kg |
| Gövde malzemesi | Havacılık alüminyumu / Polietilen |
Hızlı referans için 7SHP satırı vurgulanmıştır. Tüm değerler 40, 60 ve 80 psig giriş basınçlarında ölçülmüştür.
| Model | Giriş basıncında toplam hava akışı | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 810 cfm / 1.375 m³/sa | 988 cfm / 1.678 m³/sa | 1.180 cfm / 2.004 m³/sa |
| 3SHP-B | 810 cfm / 1.375 m³/sa | 988 cfm / 1.678 m³/sa | 1.180 cfm / 2.004 m³/sa |
| 5SHP | 908 cfm / 1.520 m³/sa | 1.156 cfm / 1.856 m³/sa | 1.360 cfm / 2.258 m³/sa |
| 7SHP | 1.001 cfm / 1.700 m³/sa | 1.267 cfm / 2.151 m³/sa | 1.439 cfm / 2.443 m³/sa |
| 9SHP | 2.740 cfm / 4.653 m³/sa | 2.978 cfm / 5.057 m³/sa | 3.329 cfm / 5.653 m³/sa |
| 9SHP-B | 2.740 cfm / 4.653 m³/sa | 2.978 cfm / 5.057 m³/sa | 3.329 cfm / 5.653 m³/sa |
| Model | Giriş basıncında hava tüketimi | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 3SHP-B | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 5SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 7SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 9SHP | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| 9SHP-B | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| Model | Hava indüksiyon oranı | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 37 | 25 | 20 |
| 3SHP-B | 37 | 25 | 20 |
| 5SHP | 42 | 28 | 23 |
| 7SHP | 46 | 32 | 25 |
| 9SHP | 46 | 32 | 27 |
| 9SHP-B | 46 | 32 | 27 |
| Model | Uzunluk | Ø Taban | Ø Çıkış | Giriş | Ağırlık | Cıvata | Taban malz. | Gövde malz. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3SHP | 280 mm | 168 mm | 125 mm | PM20 | 1,55 kg | 10 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 3SHP-B | 280 mm | 168 mm | 125 mm | G1/4 | 1,55 kg | 10 mm | Alüminyum | Kauçuk |
| 5SHP | 520 mm | 168 mm | 155 mm | G1/4 | 1,76 kg | 10 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 7SHP | 820 mm | 168 mm | 205 mm | G1/4 | 2,35 kg | 10 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 9SHP | 1.070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 9SHP-B | 1.070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Alüminyum | Polietilen |