Orta segment pnömatik üfleyici — dengeli iş beygiri.

Büyütmek için küçük resme tıklayın
Burada göstermek için 5shp.mp4 dosyasını ana dizine yerleştirin.
5SHP, Venturi gövdesini 520 mm'ye uzatarak daha yüksek indüksiyon oranı ve 3SHP ile aynı hava tüketiminde daha iyi hava akışı sağlar. Serinin en popüler modelidir — orta büyüklükteki tanklar için yeterli güç, tek operatörle kullanılabilecek kadar hafif.
| Model | 5SHP |
| Hava indüksiyon oranı | 1:42 |
| Genel boyutlar | 520 mm uzunluk |
| Giriş basıncı | 0,4 – 1,0 MPa |
| Maksimum hava akışı | 2.258 m³/sa maks. (80 psig'de) |
| Hava giriş bağlantısı | G1/4 |
| Flanş / Çıkış | Çıkış 155 mm |
| Ağırlık | 1,76 kg |
| Gövde malzemesi | Havacılık alüminyumu / Polietilen |
Hızlı referans için 5SHP satırı vurgulanmıştır. Tüm değerler 40, 60 ve 80 psig giriş basınçlarında ölçülmüştür.
| Model | Giriş basıncında toplam hava akışı | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 810 cfm / 1.375 m³/sa | 988 cfm / 1.678 m³/sa | 1.180 cfm / 2.004 m³/sa |
| 3SHP-B | 810 cfm / 1.375 m³/sa | 988 cfm / 1.678 m³/sa | 1.180 cfm / 2.004 m³/sa |
| 5SHP | 908 cfm / 1.520 m³/sa | 1.156 cfm / 1.856 m³/sa | 1.360 cfm / 2.258 m³/sa |
| 7SHP | 1.001 cfm / 1.700 m³/sa | 1.267 cfm / 2.151 m³/sa | 1.439 cfm / 2.443 m³/sa |
| 9SHP | 2.740 cfm / 4.653 m³/sa | 2.978 cfm / 5.057 m³/sa | 3.329 cfm / 5.653 m³/sa |
| 9SHP-B | 2.740 cfm / 4.653 m³/sa | 2.978 cfm / 5.057 m³/sa | 3.329 cfm / 5.653 m³/sa |
| Model | Giriş basıncında hava tüketimi | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 3SHP-B | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 5SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 7SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 9SHP | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| 9SHP-B | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| Model | Hava indüksiyon oranı | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 37 | 25 | 20 |
| 3SHP-B | 37 | 25 | 20 |
| 5SHP | 42 | 28 | 23 |
| 7SHP | 46 | 32 | 25 |
| 9SHP | 46 | 32 | 27 |
| 9SHP-B | 46 | 32 | 27 |
| Model | Uzunluk | Ø Taban | Ø Çıkış | Giriş | Ağırlık | Cıvata | Taban malz. | Gövde malz. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3SHP | 280 mm | 168 mm | 125 mm | PM20 | 1,55 kg | 10 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 3SHP-B | 280 mm | 168 mm | 125 mm | G1/4 | 1,55 kg | 10 mm | Alüminyum | Kauçuk |
| 5SHP | 520 mm | 168 mm | 155 mm | G1/4 | 1,76 kg | 10 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 7SHP | 820 mm | 168 mm | 205 mm | G1/4 | 2,35 kg | 10 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 9SHP | 1.070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 9SHP-B | 1.070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Alüminyum | Polietilen |