Kauçuk/polietilen kasalı 3SHP varyantı — en hafif versiyon.

Büyütmek için küçük resme tıklayın
Burada göstermek için 3shp-b.mp4 dosyasını ana dizine yerleştirin.
3SHP-B, 3SHP ile aynı alüminyum tabanı ve Venturi çekirdeğini paylaşır, ancak dış kauçuk/polietilen kasa ekler. Daha yumuşak gövde, ağır saha kullanımı sırasında darbe hasarını azaltır ve G1/4 dişli bağlantı, hortum bağlantılarını basitleştirir.
| Model | 3SHP-B |
| Hava indüksiyon oranı | 1:40 |
| Genel boyutlar | 180 / 180 / 280 mm |
| Giriş basıncı | 0,4 – 1,0 MPa |
| Maksimum hava akışı | 2.004 m³/sa maks. (80 psig'de) |
| Hava giriş bağlantısı | G1/4 |
| Flanş / Çıkış | API 3" / 76,2 mm |
| Ağırlık | 1,55 kg |
| Gövde malzemesi | Havacılık alüminyumu / Polietilen |
Hızlı referans için 3SHP-B satırı vurgulanmıştır. Tüm değerler 40, 60 ve 80 psig giriş basınçlarında ölçülmüştür.
| Model | Giriş basıncında toplam hava akışı | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 810 cfm / 1.375 m³/sa | 988 cfm / 1.678 m³/sa | 1.180 cfm / 2.004 m³/sa |
| 3SHP-B | 810 cfm / 1.375 m³/sa | 988 cfm / 1.678 m³/sa | 1.180 cfm / 2.004 m³/sa |
| 5SHP | 908 cfm / 1.520 m³/sa | 1.156 cfm / 1.856 m³/sa | 1.360 cfm / 2.258 m³/sa |
| 7SHP | 1.001 cfm / 1.700 m³/sa | 1.267 cfm / 2.151 m³/sa | 1.439 cfm / 2.443 m³/sa |
| 9SHP | 2.740 cfm / 4.653 m³/sa | 2.978 cfm / 5.057 m³/sa | 3.329 cfm / 5.653 m³/sa |
| 9SHP-B | 2.740 cfm / 4.653 m³/sa | 2.978 cfm / 5.057 m³/sa | 3.329 cfm / 5.653 m³/sa |
| Model | Giriş basıncında hava tüketimi | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 3SHP-B | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 5SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 7SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 9SHP | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| 9SHP-B | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| Model | Hava indüksiyon oranı | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 37 | 25 | 20 |
| 3SHP-B | 37 | 25 | 20 |
| 5SHP | 42 | 28 | 23 |
| 7SHP | 46 | 32 | 25 |
| 9SHP | 46 | 32 | 27 |
| 9SHP-B | 46 | 32 | 27 |
| Model | Uzunluk | Ø Taban | Ø Çıkış | Giriş | Ağırlık | Cıvata | Taban malz. | Gövde malz. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3SHP | 280 mm | 168 mm | 125 mm | PM20 | 1,55 kg | 10 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 3SHP-B | 280 mm | 168 mm | 125 mm | G1/4 | 1,55 kg | 10 mm | Alüminyum | Kauçuk |
| 5SHP | 520 mm | 168 mm | 155 mm | G1/4 | 1,76 kg | 10 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 7SHP | 820 mm | 168 mm | 205 mm | G1/4 | 2,35 kg | 10 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 9SHP | 1.070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 9SHP-B | 1.070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Alüminyum | Polietilen |