Mobil ve küçük tank havalandırması için kompakt pnömatik Venturi üfleyici.

Büyütmek için küçük resme tıklayın
Burada göstermek için 3shp.mp4 dosyasını ana dizine yerleştirin.
3SHP, Venturi üfleyici serimizin giriş modelidir. Entegre monolitik gövdeli havacılık alüminyumundan üretilmiş olup yalnızca atölye basınçlı havası kullanarak 2.004 m³/sa'ye kadar hava akışı sağlar — motor yok, elektrik bağlantısı yok, sıfır kıvılcım riski.
| Model | 3SHP |
| Hava indüksiyon oranı | 1:40 |
| Genel boyutlar | 180 / 180 / 280 mm |
| Giriş basıncı | 0,4 – 1,0 MPa |
| Maksimum hava akışı | 2.004 m³/sa maks. (80 psig'de) |
| Hava giriş bağlantısı | PM20 Hızlı bağlantı |
| Flanş / Çıkış | API 3" / 76,2 mm (6,56" / 167 mm BC) |
| Ağırlık | 1,55 kg |
| Gövde malzemesi | Havacılık alüminyumu / Polietilen |
Hızlı referans için 3SHP satırı vurgulanmıştır. Tüm değerler 40, 60 ve 80 psig giriş basınçlarında ölçülmüştür.
| Model | Giriş basıncında toplam hava akışı | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 810 cfm / 1.375 m³/sa | 988 cfm / 1.678 m³/sa | 1.180 cfm / 2.004 m³/sa |
| 3SHP-B | 810 cfm / 1.375 m³/sa | 988 cfm / 1.678 m³/sa | 1.180 cfm / 2.004 m³/sa |
| 5SHP | 908 cfm / 1.520 m³/sa | 1.156 cfm / 1.856 m³/sa | 1.360 cfm / 2.258 m³/sa |
| 7SHP | 1.001 cfm / 1.700 m³/sa | 1.267 cfm / 2.151 m³/sa | 1.439 cfm / 2.443 m³/sa |
| 9SHP | 2.740 cfm / 4.653 m³/sa | 2.978 cfm / 5.057 m³/sa | 3.329 cfm / 5.653 m³/sa |
| 9SHP-B | 2.740 cfm / 4.653 m³/sa | 2.978 cfm / 5.057 m³/sa | 3.329 cfm / 5.653 m³/sa |
| Model | Giriş basıncında hava tüketimi | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 3SHP-B | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 5SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 7SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 9SHP | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| 9SHP-B | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| Model | Hava indüksiyon oranı | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 37 | 25 | 20 |
| 3SHP-B | 37 | 25 | 20 |
| 5SHP | 42 | 28 | 23 |
| 7SHP | 46 | 32 | 25 |
| 9SHP | 46 | 32 | 27 |
| 9SHP-B | 46 | 32 | 27 |
| Model | Uzunluk | Ø Taban | Ø Çıkış | Giriş | Ağırlık | Cıvata | Taban malz. | Gövde malz. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3SHP | 280 mm | 168 mm | 125 mm | PM20 | 1,55 kg | 10 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 3SHP-B | 280 mm | 168 mm | 125 mm | G1/4 | 1,55 kg | 10 mm | Alüminyum | Kauçuk |
| 5SHP | 520 mm | 168 mm | 155 mm | G1/4 | 1,76 kg | 10 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 7SHP | 820 mm | 168 mm | 205 mm | G1/4 | 2,35 kg | 10 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 9SHP | 1.070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Alüminyum | Alüminyum |
| 9SHP-B | 1.070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Alüminyum | Polietilen |