Venturi-topmodel — tot 5.653 m³/u luchtstroom.

Klik op een miniatuur om te vergroten
Plaats 9shp.mp4 in de hoofdmap om hier weer te geven.
De 9SHP is onze grootste Venturi-blazer. Met een uitgang van 310 mm en een lichaam van 1.070 mm levert hij meer dan dubbele luchtstroom ten opzichte van de 7SHP en is specifiek ontworpen voor grote olietanks, scheepsruimen en industriële ovens.
| Model | 9SHP |
| Luchtinductieverhouding | 1:46 |
| Totale afmetingen | 1.070 mm lengte |
| Ingangsdruk | 0,4 – 1,0 MPa |
| Maximale luchtstroom | 5.653 m³/u max. (bij 80 psig) |
| Luchtingangaansluiting | G1" |
| Flens / Uitgang | Uitgang 310 mm |
| Gewicht | 6,85 kg |
| Behuizingmateriaal | Luchtvaartaluminium / Polyetheen |
De 9SHP-rij is gemarkeerd voor snelle referentie. Alle waarden gemeten bij ingangsdrukken van 40, 60 en 80 psig.
| Model | Totale luchtstroom bij ingangsdruk | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 810 cfm / 1.375 m³/h | 988 cfm / 1.678 m³/h | 1.180 cfm / 2.004 m³/h |
| 3SHP-B | 810 cfm / 1.375 m³/h | 988 cfm / 1.678 m³/h | 1.180 cfm / 2.004 m³/h |
| 5SHP | 908 cfm / 1.520 m³/h | 1.156 cfm / 1.856 m³/h | 1.360 cfm / 2.258 m³/h |
| 7SHP | 1.001 cfm / 1.700 m³/h | 1.267 cfm / 2.151 m³/h | 1.439 cfm / 2.443 m³/h |
| 9SHP | 2.740 cfm / 4.653 m³/h | 2.978 cfm / 5.057 m³/h | 3.329 cfm / 5.653 m³/h |
| 9SHP-B | 2.740 cfm / 4.653 m³/h | 2.978 cfm / 5.057 m³/h | 3.329 cfm / 5.653 m³/h |
| Model | Luchtverbruik bij ingangsdruk | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 3SHP-B | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 5SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 7SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 9SHP | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| 9SHP-B | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| Model | Luchtinductieverhouding | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 37 | 25 | 20 |
| 3SHP-B | 37 | 25 | 20 |
| 5SHP | 42 | 28 | 23 |
| 7SHP | 46 | 32 | 25 |
| 9SHP | 46 | 32 | 27 |
| 9SHP-B | 46 | 32 | 27 |
| Model | Lengte | Ø Basis | Ø Uitgang | Ingang | Gewicht | Bout | Basismateriaal | Behuizingmateriaal |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3SHP | 280 mm | 168 mm | 125 mm | PM20 | 1,55 kg | 10 mm | Aluminium | Aluminium |
| 3SHP-B | 280 mm | 168 mm | 125 mm | G1/4 | 1,55 kg | 10 mm | Aluminium | Rubber |
| 5SHP | 520 mm | 168 mm | 155 mm | G1/4 | 1,76 kg | 10 mm | Aluminium | Aluminium |
| 7SHP | 820 mm | 168 mm | 205 mm | G1/4 | 2,35 kg | 10 mm | Aluminium | Aluminium |
| 9SHP | 1.070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Aluminium | Aluminium |
| 9SHP-B | 1.070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Aluminium | Polyetheen |