Compacte pneumatische Venturi-blazer voor mobiele en kleine tankventilatie.

Klik op een miniatuur om te vergroten
Plaats 3shp.mp4 in de hoofdmap om hier weer te geven.
De 3SHP is het instapmodel van onze Venturi-blazerserie. Vervaardigd uit luchtvaartaluminium met een geïntegreerde monolithische behuizing levert hij tot 2.004 m³/u luchtstroom op alleen de perslucht uit de werkplaats — geen motor, geen elektrische aansluiting, nul vonkrisico.
| Model | 3SHP |
| Luchtinductieverhouding | 1:40 |
| Totale afmetingen | 180 / 180 / 280 mm |
| Ingangsdruk | 0,4 – 1,0 MPa |
| Maximale luchtstroom | 2.004 m³/u max. (bij 80 psig) |
| Luchtingangaansluiting | PM20 Snelkoppeling |
| Flens / Uitgang | API 3" / 76,2 mm (6,56" / 167 mm BC) |
| Gewicht | 1,55 kg |
| Behuizingmateriaal | Luchtvaartaluminium / Polyetheen |
De 3SHP-rij is gemarkeerd voor snelle referentie. Alle waarden gemeten bij ingangsdrukken van 40, 60 en 80 psig.
| Model | Totale luchtstroom bij ingangsdruk | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 810 cfm / 1.375 m³/h | 988 cfm / 1.678 m³/h | 1.180 cfm / 2.004 m³/h |
| 3SHP-B | 810 cfm / 1.375 m³/h | 988 cfm / 1.678 m³/h | 1.180 cfm / 2.004 m³/h |
| 5SHP | 908 cfm / 1.520 m³/h | 1.156 cfm / 1.856 m³/h | 1.360 cfm / 2.258 m³/h |
| 7SHP | 1.001 cfm / 1.700 m³/h | 1.267 cfm / 2.151 m³/h | 1.439 cfm / 2.443 m³/h |
| 9SHP | 2.740 cfm / 4.653 m³/h | 2.978 cfm / 5.057 m³/h | 3.329 cfm / 5.653 m³/h |
| 9SHP-B | 2.740 cfm / 4.653 m³/h | 2.978 cfm / 5.057 m³/h | 3.329 cfm / 5.653 m³/h |
| Model | Luchtverbruik bij ingangsdruk | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 3SHP-B | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 5SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 7SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 9SHP | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| 9SHP-B | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| Model | Luchtinductieverhouding | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 37 | 25 | 20 |
| 3SHP-B | 37 | 25 | 20 |
| 5SHP | 42 | 28 | 23 |
| 7SHP | 46 | 32 | 25 |
| 9SHP | 46 | 32 | 27 |
| 9SHP-B | 46 | 32 | 27 |
| Model | Lengte | Ø Basis | Ø Uitgang | Ingang | Gewicht | Bout | Basismateriaal | Behuizingmateriaal |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3SHP | 280 mm | 168 mm | 125 mm | PM20 | 1,55 kg | 10 mm | Aluminium | Aluminium |
| 3SHP-B | 280 mm | 168 mm | 125 mm | G1/4 | 1,55 kg | 10 mm | Aluminium | Rubber |
| 5SHP | 520 mm | 168 mm | 155 mm | G1/4 | 1,76 kg | 10 mm | Aluminium | Aluminium |
| 7SHP | 820 mm | 168 mm | 205 mm | G1/4 | 2,35 kg | 10 mm | Aluminium | Aluminium |
| 9SHP | 1.070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Aluminium | Aluminium |
| 9SHP-B | 1.070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Aluminium | Polyetheen |