3SHP-variant met rubber/polyetheen behuizing — lichtste versie.

Klik op een miniatuur om te vergroten
Plaats 3shp-b.mp4 in de hoofdmap om hier weer te geven.
De 3SHP-B deelt de aluminium basis en de Venturi-kern van de 3SHP, maar heeft een rubber/polyetheen buitenhuis. De zachtere behuizing vermindert impactschade bij ruig veldgebruik, en de G1/4 schroefdraadaansluiting vereenvoudigt slangverbindingen.
| Model | 3SHP-B |
| Luchtinductieverhouding | 1:40 |
| Totale afmetingen | 180 / 180 / 280 mm |
| Ingangsdruk | 0,4 – 1,0 MPa |
| Maximale luchtstroom | 2.004 m³/u max. (bij 80 psig) |
| Luchtingangaansluiting | G1/4 |
| Flens / Uitgang | API 3" / 76,2 mm |
| Gewicht | 1,55 kg |
| Behuizingmateriaal | Luchtvaartaluminium / Polyetheen |
De 3SHP-B-rij is gemarkeerd voor snelle referentie. Alle waarden gemeten bij ingangsdrukken van 40, 60 en 80 psig.
| Model | Totale luchtstroom bij ingangsdruk | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 810 cfm / 1.375 m³/h | 988 cfm / 1.678 m³/h | 1.180 cfm / 2.004 m³/h |
| 3SHP-B | 810 cfm / 1.375 m³/h | 988 cfm / 1.678 m³/h | 1.180 cfm / 2.004 m³/h |
| 5SHP | 908 cfm / 1.520 m³/h | 1.156 cfm / 1.856 m³/h | 1.360 cfm / 2.258 m³/h |
| 7SHP | 1.001 cfm / 1.700 m³/h | 1.267 cfm / 2.151 m³/h | 1.439 cfm / 2.443 m³/h |
| 9SHP | 2.740 cfm / 4.653 m³/h | 2.978 cfm / 5.057 m³/h | 3.329 cfm / 5.653 m³/h |
| 9SHP-B | 2.740 cfm / 4.653 m³/h | 2.978 cfm / 5.057 m³/h | 3.329 cfm / 5.653 m³/h |
| Model | Luchtverbruik bij ingangsdruk | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 3SHP-B | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 5SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 7SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 9SHP | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| 9SHP-B | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| Model | Luchtinductieverhouding | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 37 | 25 | 20 |
| 3SHP-B | 37 | 25 | 20 |
| 5SHP | 42 | 28 | 23 |
| 7SHP | 46 | 32 | 25 |
| 9SHP | 46 | 32 | 27 |
| 9SHP-B | 46 | 32 | 27 |
| Model | Lengte | Ø Basis | Ø Uitgang | Ingang | Gewicht | Bout | Basismateriaal | Behuizingmateriaal |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3SHP | 280 mm | 168 mm | 125 mm | PM20 | 1,55 kg | 10 mm | Aluminium | Aluminium |
| 3SHP-B | 280 mm | 168 mm | 125 mm | G1/4 | 1,55 kg | 10 mm | Aluminium | Rubber |
| 5SHP | 520 mm | 168 mm | 155 mm | G1/4 | 1,76 kg | 10 mm | Aluminium | Aluminium |
| 7SHP | 820 mm | 168 mm | 205 mm | G1/4 | 2,35 kg | 10 mm | Aluminium | Aluminium |
| 9SHP | 1.070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Aluminium | Aluminium |
| 9SHP-B | 1.070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Aluminium | Polyetheen |