9SHP ze stożkiem wylotowym z polietylenu — odporny na chemikalia.

Kliknij miniaturę, aby powiększyć
Umieść 9shp-b.mp4 w katalogu głównym, aby wyświetlić tutaj.
Model 9SHP-B to wariant 9SHP ze stożkiem wylotowym z polietylenu zamiast aluminium. Plastikowy korpus jest odporny na korozyjne chemikalia i rozpuszczalniki, co czyni go preferowanym wyborem dla zakładów chemicznych i rafinerii.
| Model | 9SHP-B |
| Współczynnik indukcji powietrza | 1:46 |
| Wymiary ogólne | 1 070 mm długość |
| Ciśnienie wlotowe | 0,4 – 1,0 MPa |
| Maksymalny przepływ powietrza | 5 653 m³/h maks. (przy 80 psig) |
| Przyłącze wlotu powietrza | G1" |
| Kołnierz / Wylot | Wylot 310 mm |
| Waga | 6,85 kg |
| Materiał korpusu | Aluminium lotnicze / Polietylen |
Wiersz 9SHP-B jest wyróżniony dla szybkiego odniesienia. Wszystkie wartości mierzone przy ciśnieniach wlotowych 40, 60 i 80 psig.
| Model | Całkowity przepływ powietrza przy ciśnieniu wlotowym | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 810 cfm / 1 375 m³/h | 988 cfm / 1 678 m³/h | 1 180 cfm / 2 004 m³/h |
| 3SHP-B | 810 cfm / 1 375 m³/h | 988 cfm / 1 678 m³/h | 1 180 cfm / 2 004 m³/h |
| 5SHP | 908 cfm / 1 520 m³/h | 1 156 cfm / 1 856 m³/h | 1 360 cfm / 2 258 m³/h |
| 7SHP | 1 001 cfm / 1 700 m³/h | 1 267 cfm / 2 151 m³/h | 1 439 cfm / 2 443 m³/h |
| 9SHP | 2 740 cfm / 4 653 m³/h | 2 978 cfm / 5 057 m³/h | 3 329 cfm / 5 653 m³/h |
| 9SHP-B | 2 740 cfm / 4 653 m³/h | 2 978 cfm / 5 057 m³/h | 3 329 cfm / 5 653 m³/h |
| Model | Zużycie powietrza przy ciśnieniu wlotowym | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 3SHP-B | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 5SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 7SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 9SHP | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| 9SHP-B | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| Model | Współczynnik indukcji powietrza | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 37 | 25 | 20 |
| 3SHP-B | 37 | 25 | 20 |
| 5SHP | 42 | 28 | 23 |
| 7SHP | 46 | 32 | 25 |
| 9SHP | 46 | 32 | 27 |
| 9SHP-B | 46 | 32 | 27 |
| Model | Długość | Ø Podstawa | Ø Wylot | Wlot | Waga | Śruba | Materiał podstawy | Materiał korpusu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3SHP | 280 mm | 168 mm | 125 mm | PM20 | 1,55 kg | 10 mm | Aluminium | Aluminium |
| 3SHP-B | 280 mm | 168 mm | 125 mm | G1/4 | 1,55 kg | 10 mm | Aluminium | Guma |
| 5SHP | 520 mm | 168 mm | 155 mm | G1/4 | 1,76 kg | 10 mm | Aluminium | Aluminium |
| 7SHP | 820 mm | 168 mm | 205 mm | G1/4 | 2,35 kg | 10 mm | Aluminium | Aluminium |
| 9SHP | 1 070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Aluminium | Aluminium |
| 9SHP-B | 1 070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Aluminium | Polietylen |