Zászlóshajó Venturi fúvó — akár 5 653 m³/h légáram.

Kattintson egy miniatűrre a nagyításhoz
Helyezze a 9shp.mp4 fájlt a gyökérkönyvtárba a megjelenítéséhez itt.
A 9SHP a legnagyobb Venturi fúvónk. 310 mm-es kimenettel és 1 070 mm-es testtel több mint kétszer annyi légáramot szolgáltat, mint a 7SHP, és kifejezetten nagy olajtartályokhoz, hajórakodókhoz és ipari kemencékhez van tervezve.
| Modell | 9SHP |
| Levegőindukciós arány | 1:46 |
| Összméretek | 1 070 mm hosszúság |
| Belépő nyomás | 0,4 – 1,0 MPa |
| Maximális légáram | 5 653 m³/h max. (80 psig-nél) |
| Légbemeneti csatlakozás | G1" |
| Karima / Kimenet | Kimenet 310 mm |
| Tömeg | 6,85 kg |
| Test anyaga | Repülőgépipari alumínium / Polietilén |
A 9SHP sor kiemelve van a gyors tájékozódáshoz. Minden érték 40, 60 és 80 psig belépő nyomáson mérve.
| Modell | Teljes légáram a belépő nyomáson | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 810 cfm / 1 375 m³/h | 988 cfm / 1 678 m³/h | 1 180 cfm / 2 004 m³/h |
| 3SHP-B | 810 cfm / 1 375 m³/h | 988 cfm / 1 678 m³/h | 1 180 cfm / 2 004 m³/h |
| 5SHP | 908 cfm / 1 520 m³/h | 1 156 cfm / 1 856 m³/h | 1 360 cfm / 2 258 m³/h |
| 7SHP | 1 001 cfm / 1 700 m³/h | 1 267 cfm / 2 151 m³/h | 1 439 cfm / 2 443 m³/h |
| 9SHP | 2 740 cfm / 4 653 m³/h | 2 978 cfm / 5 057 m³/h | 3 329 cfm / 5 653 m³/h |
| 9SHP-B | 2 740 cfm / 4 653 m³/h | 2 978 cfm / 5 057 m³/h | 3 329 cfm / 5 653 m³/h |
| Modell | Levegőfogyasztás a belépő nyomáson | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 3SHP-B | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 5SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 7SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 9SHP | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| 9SHP-B | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| Modell | Levegőindukciós arány | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 37 | 25 | 20 |
| 3SHP-B | 37 | 25 | 20 |
| 5SHP | 42 | 28 | 23 |
| 7SHP | 46 | 32 | 25 |
| 9SHP | 46 | 32 | 27 |
| 9SHP-B | 46 | 32 | 27 |
| Modell | Hossz | Ø Alap | Ø Kimenet | Bemenet | Tömeg | Csavar | Alap anyag | Test anyag |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3SHP | 280 mm | 168 mm | 125 mm | PM20 | 1,55 kg | 10 mm | Alumínium | Alumínium |
| 3SHP-B | 280 mm | 168 mm | 125 mm | G1/4 | 1,55 kg | 10 mm | Alumínium | Gumi |
| 5SHP | 520 mm | 168 mm | 155 mm | G1/4 | 1,76 kg | 10 mm | Alumínium | Alumínium |
| 7SHP | 820 mm | 168 mm | 205 mm | G1/4 | 2,35 kg | 10 mm | Alumínium | Alumínium |
| 9SHP | 1 070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Alumínium | Alumínium |
| 9SHP-B | 1 070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Alumínium | Polietilén |