Varianta 3SHP s pryžovým/polyetylenovým krytem — nejlehčí verze.

Klikněte na miniaturu pro zvětšení
Umístěte 3shp-b.mp4 do kořenového adresáře pro zobrazení zde.
Model 3SHP-B sdílí hliníkovou základnu a Venturi jádro modelu 3SHP, ale přidává vnější pryžový/polyetylenový obal. Měkčí tělo snižuje poškození při nárazech během náročného terénního použití a závitové připojení G1/4 zjednodušuje připojení hadic.
| Model | 3SHP-B |
| Poměr indukce vzduchu | 1:40 |
| Celkové rozměry | 180 / 180 / 280 mm |
| Vstupní tlak | 0,4 – 1,0 MPa |
| Maximální průtok vzduchu | 2 004 m³/h max. (při 80 psig) |
| Vstupní vzduchové připojení | G1/4 |
| Příruba / Výstup | API 3" / 76,2 mm |
| Hmotnost | 1,55 kg |
| Materiál těla | Letecký hliník / Polyetylen |
Řádek 3SHP-B je zvýrazněn pro rychlou orientaci. Všechny hodnoty měřeny při vstupních tlacích 40, 60 a 80 psig.
| Model | Celkový průtok vzduchu při vstupním tlaku | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 810 cfm / 1 375 m³/h | 988 cfm / 1 678 m³/h | 1 180 cfm / 2 004 m³/h |
| 3SHP-B | 810 cfm / 1 375 m³/h | 988 cfm / 1 678 m³/h | 1 180 cfm / 2 004 m³/h |
| 5SHP | 908 cfm / 1 520 m³/h | 1 156 cfm / 1 856 m³/h | 1 360 cfm / 2 258 m³/h |
| 7SHP | 1 001 cfm / 1 700 m³/h | 1 267 cfm / 2 151 m³/h | 1 439 cfm / 2 443 m³/h |
| 9SHP | 2 740 cfm / 4 653 m³/h | 2 978 cfm / 5 057 m³/h | 3 329 cfm / 5 653 m³/h |
| 9SHP-B | 2 740 cfm / 4 653 m³/h | 2 978 cfm / 5 057 m³/h | 3 329 cfm / 5 653 m³/h |
| Model | Spotřeba vzduchu při vstupním tlaku | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 3SHP-B | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 5SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 7SHP | 22 scfm | 40 scfm | 58 scfm |
| 9SHP | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| 9SHP-B | 68 scfm | 80 scfm | 108 scfm |
| Model | Poměr indukce vzduchu | ||
|---|---|---|---|
| 40 psig | 60 psig | 80 psig | |
| 3SHP | 37 | 25 | 20 |
| 3SHP-B | 37 | 25 | 20 |
| 5SHP | 42 | 28 | 23 |
| 7SHP | 46 | 32 | 25 |
| 9SHP | 46 | 32 | 27 |
| 9SHP-B | 46 | 32 | 27 |
| Model | Délka | Ø Základna | Ø Výstup | Vstup | Hmotnost | Šroub | Materiál základny | Materiál těla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3SHP | 280 mm | 168 mm | 125 mm | PM20 | 1,55 kg | 10 mm | Hliník | Hliník |
| 3SHP-B | 280 mm | 168 mm | 125 mm | G1/4 | 1,55 kg | 10 mm | Hliník | Pryž |
| 5SHP | 520 mm | 168 mm | 155 mm | G1/4 | 1,76 kg | 10 mm | Hliník | Hliník |
| 7SHP | 820 mm | 168 mm | 205 mm | G1/4 | 2,35 kg | 10 mm | Hliník | Hliník |
| 9SHP | 1 070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Hliník | Hliník |
| 9SHP-B | 1 070 mm | 285 mm | 310 mm | G1" | 6,85 kg | 15 mm | Hliník | Polyetylen |